Hakkımızda

Plant o Baby bir TFLL Farma markasıdır.

TFLL Farma CT Farma’nın kendisi için geliştirmiş olduğu ilaç, gıda takviyesi ve dermokozmetik ürünlerinin ruhsatlandırma, satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütülmesi amacıyla kurulmuştur.

CT Farma kuruluşundan bu yana bilimsel çalışmaları referans alarak sürdürülebilir projeler içerisinde yer almış ve geleceği düşünmekten vazgeçemeyerek hep bir adım daha ileriyi hedeflemiş ve başarma arzusu ile bu hedeflerine ulaşmıştır. Ulaşmış olduğu her bir başarı yeni bir hedefe ulaşmak için motivasyon noktası olmuştur.

CT Farma 2012 yılında Tübitak Gebze Yerleşkesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde yer alan laboratuvarında faaliyete başlamıştır. Halen buradaki laboratuvarında geliştirme çalışmalarına devam etmektedir.

CT Farma geleceği düşünmekten vazgeçmeyen yapısı ile Ocak 2017 de Ataşehir Palladium Tower’da TFLL İlaç, Gıda Takviyesi ve Kozmetik firmasını kurmuştur.

Bu firma ile CT Farma’nın kendisi için geliştirmiş olduğu ilaç, gıda takviyesi ve dermokozmetik ürünlerinin ruhsatlandırma, satış ve pazarlama faaliyetleri yürütülmektedir.

CT Farma mevcut faaliyetlerini yurtdışına genişletme projesi çerçevesinde Kasım 2017 ‘de TFLL Pharma BVBA ismi ile bağımsız bir Belçika şirketi kurmuştur. Hasselt Üniversitesi’ne bağlı Bioville Teknoparkı’nda faaliyet göstermektedir. TFLL Pharma Flanders Bio ve Happy Aging platformları ve The British Chamber of Commerce in Turkey (BCCT) ve Türk-Belçika-Lüksemburg Ticaret Derneği (TBLTD) üyesidir.