Saç ve Vücut Şampuanı

Cilt yapısında doğal olarak bulunan proteinler ve lipidlerin oluşturduğu cilt bariyeri, yeni doğan bebeklerde tam olarak gelişmediği için cilt; bakterilere, alerjenlere ve tahriş edici maddelere açıktır. Aynı zamanda bebek cildinde yeralan ve aminoasitlerden oluşan nemlendirici faktörler de yetişkinlere göre daha az olup cildin çok çabuk nem kaybetmesine sebep olurlar.

Plant o Baby Bitki Ekstraktları İçeren Saç ve Vücut Şampuanı dermatolojik olarak test edilmiş, hipoalerjenik, cilt Phsı ile uyumlu,göz yakmayan ve standardize etken maddeler içeren bir üründür.


Hemen Satın Al

 Plant o Baby Bitki Ekstraktları İçeren Saç ve Vücut Şampuanı, dermatolojik olarak test edilmiştir, hipoalerjeniktir.

 İçeriğinde yeralan özel olarak seçilmiş ve yüksek etken madde oranlarına sahip üçlü bitki karışımıyla (Aynısefa& Sarısabır& Alman papatyası), cilt için gereken amino asit ve antioksidant vitaminleri sağlayarak cildin koruyucu bariyerini güçlendirir.

 Aynısefa bitkisi ve Alman papatyası bitkisel gliserinle ekstrakte edilmiş olup,sırasıyla konsantre biçimde yumuşatıcı özellikte narsisin ve apigenin 7-glukozid flavanoidlerini içerir.

 Formülünde yeralan bitkisel gliserin cildi yumuşatıp nemlendirerek cildin daha sağlıklı olmasını sağlar.

 Paraben, fitalat, alkol, fenoksietanol, silikon ve sabun içermez. Hassas olduğu bilinen bebek cildine özel, ciltteki lipidlere zarar vermeyen bitkisel içerikli temizleyicilerle formüle edilmiştir.

 Cilt ile uyumlu pH değeri ve göz yakmayan formülü ile yeni doğandan itibaren bebek ve çocuk için kullanılır.

Alerjen içermeyen parfümüyle saç ve ciltte hoş bir koku bırakarak bebeğinizin ve çocuğunuzun cildini korur.

Aqua, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine,  Sodium PEG-7 Olive Oil Carboxylate, PEG-120 Methyl Glucose Trioleate, Propylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Acrylates Copolymer, Citric Acid, Calendula Officinalis Flower Extract, Chamomilla Recutita  Flower Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycol Distearate,  DecylGlucoside, Xylose, DecylAlcohol,  Olive Oil PEG-7 Esters, Parfume, Sodium Hydroxide,  Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Bebeğinizin/ çocuğunuzun vücudunu ve saçlarını ılık su ile ıslatınız. Elinize bir miktar Plant o Baby Bitki Ekstraktları İçeren Saç ve Vücut Şampuanı alınız, şampuanı ılık su ile köpürterek bebeğinizi/ çocuğunuzu yıkayınız ve dikkatlice durulayınız.

 Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Harici kullanım içindir.

Bebeğinizin/ çocuğunuzun cilt temizliğinin yanında cildin nemlendirilmesi, pişiklerin önlenmesi ve masaj uygulaması gibi diğer ihtiyaçları için de diğer Plant o Baby ürünlerini kullanabilirsiniz.