Değerlerimiz

Planto Baby®'de aşağıdaki değerler bize rehberlik ediyor:

 

Güvenli Anne-Bebek Bağlanması: Anne ve bebek arasındaki güvenli bağın önemine değer veriyor ve bunu ürünlerimizle güçlendirmeyi hedefliyoruz.

 

Güvenlik ve Kalite: Bebekler için güvenli olduğunu göstermek için  ürünlerimize sıkı kalite kontrol testleri yapıyoruz. Tüm kararlarımızda bebeklerin benzersiz ihtiyaçlarına ve hassas ciltlerine duyduğumuz saygıyı gösteriyoruz.

 

Doğal İçerikler: Hassas bebek cildi ve sağlığı için nazik, besleyici, doğal, bitki bazlı içeriklerin gücüne inanıyoruz ve zararlı kimyasallar ve katkı maddeleri içermeyen ürünler sağlamaya öncelik veriyoruz.

 

Etkililik ve Bilimsel Yaklaşım: Somut sonuçlar veren etkili ürünler yaratmaya kararlıyız. Ekibimiz, ürün geliştirmede bilimsel bir yaklaşımı benimseyerek, yenilik ve iyileştirme için durmaksızın çaba göstermektedir.

 

Erişilebilirlik: Güvenli, etkili bebek cilt bakımını her ebeveyn için erişilebilir hale getirmeye yürekten inanıyoruz.

 

Şeffaflık: Ürün yelpazemizin içerikleri ve kaynakları hakkında net ve dürüst bilgiler sağlayarak şeffaflığı destekliyoruz ve müşterilerimizin bilinçli kararlar almalarını sağlıyoruz.

 

Bu değerlere sarsılmaz bağlılığımız, ebeveynlere güvenilir, emniyetli, etkili ve erişilebilir bebek sağlığı için ürünler sunarak misyon ve vizyonumuzu gerçekleştirmemizi sağlıyor.

© 2022 Planto Sağlık,  Gıda, Kozmetik, Tekstil Ürünleri San. ve Tic Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.
Bu sitede yer alan bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez.
Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya danışınız.Planto Health
Planto Health House
CT Pharma Research